|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 999 грн
|
|
11 999 грн
|
платежі
по 6 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | FC974509 |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 10 м, 5 розеток (JY105610) |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Додаткові насадки | Насадка CarpetClean, насадка TriActive |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 7 м, 5 розеток, 3x1.5мм2, евростандарт (JY10567) |
| Особливості | Збирає 99.9 пилу для ефективного очищенняPowerCyclone 8 забезпечує максимальну потужність всмоктуванняAllergy Lock затримує пил для гігієнічного |
| Колір виробника | Синій |
| Розмір | 505 х 292 х 292 мм |
| Вага | 5,5 кг |
| Країна виробництва | Китай |