|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 999 грн
|
|
3 999 грн
|
платежі
по 2 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Артикул | RO2913EA |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Радіус прибирання | 7.5 мс |
| Потужність всмоктування | 21 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Тип фільтра | HEPA |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 77 дб |
| Довжина шнура | 5,6 м |
| Особливості | Індикатор заповнення пилозбірникаАвтозмотування шнура |
| Колір виробника | Чорний |
| Розмір | 370 х 304 х 255 мм |
| Вага | 4.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |