|
2 185 грн
|
|
2 185 грн
|
платежі
по 1 093 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 185 грн
|
|
2 185 грн
|
платежі
по 1 093 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vilgrand |
|---|---|
| Артикул | VVC1852 Red |
| Тип пилососа | Класичний |
| Об'єм пилозбірника | 2 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Мішок для збору пилу |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 250 |
| Тип трубки | Сталева телескопічна |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 1800 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Довжина шнура | 4 мс (спорт), 3 мс (нормальний), 2 мс (стабільний) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 315 х 255 х 200 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |