|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 499 грн
|
|
3 499 грн
|
платежі
по 1 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Vilgrand |
|---|---|
| Артикул | VVC2233МС |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 4 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | На корпусі |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 350 |
| Тип трубки | Телескопічна |
| Споживана потужність, Вт | 2000 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 74 дБ 3 дБ |
| Довжина шнура | 5 м, 5 розеток, евростандарт (JY10565) |
| Особливості | Автозмотування шнура |
| Колір виробника | Червоний |
| Розмір | 420 х 280 х 240 мм |
| Вага | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |