|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 599 грн
|
|
1 599 грн
|
платежі
по 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Xiaomi |
|---|---|
| Артикул | DX700 |
| Тип пилососа | Ручний |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | циклонна система |
| Тип керування | На ручці |
| Тип живлення | Від мережі |
| Потужність всмоктування | 15000 |
| Тип трубки | пластикова складана |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Споживана потужність, Вт | 600 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 75 дБ |
| Довжина шнура | 4.5 м |
| Особливості | Вертикальне |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 1123 х 288 х 260 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Країна виробництва | Китай |