|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 599 грн
|
|
16 599 грн
|
платежі
по 8 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | ER61UW1DG |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Об'єм пилозбірника | 1 |
| Вид прибирання | Сухе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Потужність всмоктування | 2600 |
| Система фільтрації | НЕРА |
| Тип фільтра | НЕРА |
| Час роботи на одному заряді | 150 хв |
| Споживана потужність, Вт | 14.4 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 72 дБ |
| Особливості | віртуальний барєр |
| Колір виробника | Сірий |
| Розмір | 7.8 х 35 х 35 см |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |