|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 999 грн
|
|
10 999 грн
|
платежі
по 5 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | KARCHER HA |
|---|---|
| Артикул | 1.269620.0 |
| Тип пилососа | Роботпилосос |
| Вид прибирання | Вологе прибирання |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип керування | Через смартфон |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Радіус прибирання | 85 м2 |
| Потужність всмоктування | 2500 |
| Тип фільтра | HEPA |
| Час роботи на одному заряді | 230 хвилин |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| Рівень шуму, дБ | 67 дБ |
| Довжина шнура | Бездротовий геймпад Xbox |
| Особливості | безпека на сходах |
| Колір виробника | Білий |
| Розмір | 350 х 350 х 94 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |