|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 299 грн
|
|
3 299 грн
|
платежі
по 1 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Russell Hobbs |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Функція автозбереження тепла |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 35170 С |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір виробника | Сірий |
| Комплектація | Мультиваркаскороварка, Книга рецептів, Чаша, Половник, мірний стакан, пароварка |
| Габарити (ВхШхГ) | 338 х 265 х 227 мм |
| Вага | 5.8 кг |
| Країна виробництва | Китай |