|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 499 грн
|
|
2 499 грн
|
платежі
по 1 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Тип | Бутербродниця |
| Споживана потужність, Вт | 700 Вт |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор готовності | Є |
| Термоізольована ручка | Так |
| Колір виробника | чорний сріблястий |
| Вага | 2,93 кг |
| Комплектація | Знімні пластини, інструкція, Мультимейкер |
| Габарити (ВхШхГ) | 9.5x25x27.5 см |
| Особливості | приготування грилю |
| Пластини в комплекті | 24 години |