|
6 199 грн
|
|
6 199 грн
|
платежі
по 3 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 199 грн
|
|
6 199 грн
|
платежі
по 3 100 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Moulinex |
|---|---|
| Об`єм | 5 л |
| Споживана потужність, Вт | 1000 Вт |
| Особливості | Таймер відстрочки старту, Приготування під тиском, Підтримання температури |
| Тип нагріву | ТЕН-нагрів |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 25C 240C |
| Дисплей | Так |
| Мова меню | Українська |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | Гарантійний талон, Мультиварка, Інструкція |
| Габарити (ВхШхГ) | 315 х 310 х 290 мм |
| Вага | 5,2 кг |
| Країна виробництва | Китай |