|
5 299 грн
|
|
5 299 грн
|
платежі
по 2 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 299 грн
|
|
5 299 грн
|
платежі
по 2 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | GORENJE |
|---|---|
| Ціна | 5299.00 |
| Діаметр ножа | 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Регулювання товщини нарізки | 115 мм |
| Захист | Захист від випадкового запуску |
| Габарити (ВхШхГ) | 36 х 26 х 23 см |
| Вага | 2.5 кг |