|
2 807 грн
|
|
2 807 грн
|
платежі
по 1 404 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 807 грн
|
|
2 807 грн
|
платежі
по 1 404 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Severin |
|---|---|
| Ціна | 2807.00 |
| Діаметр ножа | 170 мм |
| Споживана потужність, Вт | 100 Вт |
| Регулювання товщини нарізки | 015 мм |
| Захист | Тримач для продуктів |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 20.2 х 10 см |
| Вага | 1.9 кгхв |
| Гарантійний термін | 10 |