|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 999 грн
|
|
14 999 грн
|
платежі
по 7 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | OPPO |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Зелений |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2400 |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Основна камера | 50 + 8 + 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Автофокус |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nano-SIM |
| Відеоядро | Mali G615-MC6 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 4K (3840x2160) |
| Запис відео фронтальної камери | 4K (3840x2160) |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейс USB | USB Type-C |
| Стабілізація | Оптичний |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Навігаційна система | Beidou, Galileo, GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Оснащення | Підтримка OTG |
| Вага | 0,36 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |