|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 999 грн
|
|
9 999 грн
|
платежі
по 5 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Синій |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 90 |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Основна камера | 50 5 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM MaliG57 MC2 |
| Частота процесора | 2.2 2.0 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | Full HD 1920х1080 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD1920х1080стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Швидка зарядка | Є |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast Charge 25W |
| Вбудовані датчики | Компас |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Вага | 190 г |
| Розміри (мм) | 164.4 x 77.9 x 7.5 мм |
| Країна виробництва | Вєтнам |