|
9 898 грн
|
|
9 898 грн
|
платежі
по 4 949 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
9 898 грн
|
|
9 898 грн
|
платежі
по 4 949 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 7 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1080 x 2340 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Модель процесора | MediaTek Helio |
| Фронтальна камера | 13 Mpx |
| Основна камера | 50 8 2 Mpx |
| Оперативна пам'ять | 6 Gb |
| Операційна система | Android 15 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Розмір SIM-карти | nanoSIM |
| Відеоядро | ARM Mali |
| Частота процесора | 2.4 GHz |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Діафрагма фронтальної камери | F/2.2 |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.2 + f/2.4 |
| Запис відео основної камери | 4K (3840x2160) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD (1920х1080) |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Є |
| Ємність акумулятора, mAh | 5000 |
| Швидка зарядка | Так |
| Слот для карти пам'яті | microSD |
| Бездротові підключення | NFC |
| З'ємна АКБ | Відсутній |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Цифровий |
| Особливості | Fast Charge 25W |
| Вбудовані датчики | Гіроскоп |
| Безпека телефону | FaceUnlock |
| Матеріал корпусу | Пластик, Скло, Нержавіюча сталь |
| Навігаційна система | GPS |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Вага | 200 г |
| Розміри (мм) | 164 x 77.5 x 7.7 мм |
| Виробник | Samsung |
| Країна виробництва | Вєтнам |
| Гарантійний термін | 12 місяців |