|
41 999 грн
|
|
41 999 грн
|
платежі
по 21 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
41 999 грн
|
|
41 999 грн
|
платежі
по 21 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 3 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 10 |
| Роздільна здатність екрану | 720 x 748 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Основна камера | 50 12 Мп |
| Оперативна пам'ять | 8 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM esim |
| Розмір SIM-карти | esim |
| Відеоядро | Xclipse |
| Частота процесора | 3.2 ГГц 2.9 ГГц 2.6 ГГц 1.95 ГГц |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 128 Gb |
| NFC | Є |
| Швидка зарядка | Так |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | iP4840 |
| Вбудовані датчики | датчик освітлення |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Пластик, Алюміній, Скло |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | швидке зарядження |
| Додатково | Rear Camera Zoom: Цифровий зум до 10x |
| Вага | 187 г |
| Розміри (мм) | 165.1 x 71.9 x 6.9 мм |
| Країна виробництва | Вєтнам |