|
84 999 грн
|
|
84 999 грн
|
платежі
по 42 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
84 999 грн
|
|
84 999 грн
|
платежі
по 42 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Samsung |
|---|---|
| Тип | Смартфони |
| Колір | Чорний |
| Діагональ дисплея, дюйм | 8 |
| Тип екрану | Amoled |
| Кількість ядер | 8 |
| Роздільна здатність екрану | 1968 х 2184 |
| Частота оновлення екрану, Гц. | 120 |
| Фронтальна камера | 10 Mpx |
| Основна камера | 200 12 10 Мп |
| Оперативна пам'ять | 12 Gb |
| Операційна система | Android 16 |
| Функції камери | Розпізнавання обличчя |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM esim |
| Розмір SIM-карти | esim |
| Відеоядро | Adreno 830 |
| Частота процесора | 2x4.32 ГГц 6x3.53 ГГц |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Запис відео основної камери | 8K UHD (7680 x 4320), 30fps |
| Запис відео фронтальної камери | 4K 3840x2160 стереозвук |
| Вбудована пам'ять | 256 GB |
| NFC | Є |
| Швидка зарядка | Так |
| Бездротові підключення | NFC |
| Інтерфейс USB | USB TypeC |
| Стабілізація | Оптичний |
| Особливості | IPX8 |
| Вбудовані датчики | акселерометр руху |
| Безпека телефону | Сканер відбитків пальців |
| Матеріал корпусу | Скло, Пластик, Алюміній |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, Beidou, Galileo, GPS |
| Оснащення | додатковий дисплей |
| Вага | 215 г |
| Розміри (мм) | 143.2 x 158.4 x 4.2 мм |
| Країна виробництва | Вєтнам |