|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 199 грн
|
|
7 199 грн
|
платежі
по 3 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Epson |
|---|---|
| Технологія друку | Струменева |
| Друк | Кольоровий |
| Щільність паперу | 64 300 гм |
| Швидість кольорового друку, (стор/хв) | 33 стхв |
| Місткість лотка паперу | 100 аркушів |
| Формат паперу | A4 (зі скла) Legal (через автоподатчик) |
| Тип сканера | персональний |
| Сумісний оригінальний картридж | C13T00S64A |
| Інтерфейси підключення | WiFi (802.11ac) |
| Глибина | 347 мм |
| Розміри | 169 мм |
| Вага | 2.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 10 |