|
259 999 грн
|
|
259 999 грн
|
платежі
по 130 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
259 999 грн
|
|
259 999 грн
|
платежі
по 130 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 100QNED86A6 |
|---|---|
| Бренд | LG |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 100 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Super Contrast Control |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 24 Вт |
| Кріплення VESA | 400x300мм |
| Контрастність | 75001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 250 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 2230 х (13721324) х 434 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 2230 х 1277 х 49.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 75.6 кг |
| Вага без підставки, кг | 65.9 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |