|
199 999 грн
|
|
199 999 грн
|
платежі
по 100 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
199 999 грн
|
|
199 999 грн
|
платежі
по 100 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE100QN80FUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 100 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 100 Hz |
| Управління ТВ | управління смартфоном |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Quantum Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Wide Viewing Angle |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | Wide Viewing Angle |
| Потужність динаміків | 30 Вт |
| Кріплення VESA | 600 х 400 мм |
| Контрастність | Quantum Matrix Technology Core |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBТ2, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Coaxial Cable Cutter обрізка коаксіального кабел |
| Енергоспоживання | 175 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 2229.8 x 1332.4 x 415.4 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 2229.8 x 1273.4 x 57.4 |
| Вага з підставкою, кг | 60.3 x 60.3 x 5.4 см |
| Вага без підставки, кг | 58.9 см |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |