|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 499 грн
|
|
7 499 грн
|
платежі
по 3 750 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 2E40A07B |
|---|---|
| Бренд | 2E |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 40 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1GB 1866MHz DDRIII SDRAM |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 893 х 238 х 554 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 893 х 70 х 520 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4.8 кг |
| Вага без підставки, кг | 6 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |