|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 499 грн
|
|
12 499 грн
|
платежі
по 6 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | UE40F6000FUXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | LED |
| Діагональ екрану | 40 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Micro Dimming Pro |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 40001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBS2, DVBТ2, DVBС |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 906.3 x 546 x 157.6 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 906.3 x 519.3 x 74.8 |
| Вага з підставкою, кг | 5.9 |
| Вага без підставки, кг | 5.8 |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |