|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
36 999 грн
|
|
36 999 грн
|
платежі
по 18 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 50QNED86A6C |
|---|---|
| Бренд | LG |
| Тип | QLED телевізор |
| Діагональ екрану | 50 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1123 x 721 x 260 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1123 x 652 x 29.7 мм |
| Вага з підставкою, кг | 16 кг |
| Вага без підставки, кг | 13 |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |