|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 50QNED70A6A |
|---|---|
| Бренд | LG |
| Тип | QNED |
| Діагональ екрану | 50 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | управління смартфоном |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Local Dimming |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1122 x 710 x 235 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1122 x 654 x 67.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 9.9 |
| Вага без підставки, кг | 9.8 Ah |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |