|
111 999 грн
|
|
111 999 грн
|
платежі
по 56 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
111 999 грн
|
|
111 999 грн
|
платежі
по 56 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55OLED91012 |
|---|---|
| Бренд | PHILIPS TV |
| Тип | QNED |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | управління смартфоном |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QNED |
| Тип підсвічування | Dual LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Local Dimming |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 64 Втг |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1111 x 677 x 270 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1118.3 x 644.1 x 25.7 |
| Вага з підставкою, кг | 15 кг |
| Вага без підставки, кг | 14.6 |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |