|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | QE55S90FAEXUA |
|---|---|
| Бренд | Samsung |
| Тип | OLED |
| Діагональ екрану | 42 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Ultra Viewing Angle |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | 300 х 200 мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 60 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1225.4 x 773.6 x 265.2 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1225.4 x 708.6 x 39.9 |
| Вага з підставкою, кг | 15.9 |
| Вага без підставки, кг | 14.6 |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |