|
69 999 грн
|
|
69 999 грн
|
платежі
по 35 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
69 999 грн
|
|
69 999 грн
|
платежі
по 35 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | K55XR50 |
|---|---|
| Бренд | Sony |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 120 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Ultra Viewing Angle |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 206 Вт |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1228 x 739 x 210 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1228 x 709 x 57 (41) мм |
| Вага без підставки, кг | 17.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |