|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | LG |
|---|---|
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Tizen |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Edge LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (300x200 мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 114 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1452.9 x 894.5 x 279.4 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1452.9 x 834 x 60.6 |
| Вага з підставкою, кг | 34 |
| Вага без підставки, кг | 33 |
| Країна виробництва | Словаччина |
| Колір виробника | Чорний |