|
119 999 грн
|
|
119 999 грн
|
платежі
по 60 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
119 999 грн
|
|
119 999 грн
|
платежі
по 60 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | K75XR50 |
|---|---|
| Бренд | Sony |
| Тип | LED телевізор |
| Діагональ екрану | 75 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 120 Hz |
| Управління ТВ | пульт TM2360E |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Picture Upscale |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 339 Вт |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1671 x 990 x 405 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1671 x 960 x 60 (47) мм |
| Вага без підставки, кг | 36.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |