|
11 874 грн
|
|
11 874 грн
|
платежі
по 5 937 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
11 874 грн
|
|
11 874 грн
|
платежі
по 5 937 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 43GO70804UHD |
|---|---|
| Бренд | AIWA |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 2G |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200х100мм |
| Контрастність | 12001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 181 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 955 х 75 х 559 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1889.9 x 1083.5 x 77 |
| Вага з підставкою, кг | 5.4 кг |
| Вага без підставки, кг | 5.2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 місяців |