|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32K4100H |
|---|---|
| Бренд | Bravis |
| Тип | LED |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка Smart TV | Відсутній |
| HDMI | 2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Відсутній |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Кріплення VESA | 100 х 100 мм |
| Контрастність | 30001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 38 Втг |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 718 х 472 х 180 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 718 х 422 х 64 |
| Вага з підставкою, кг | 5 |
| Вага без підставки, кг | 4 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |