|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 499 грн
|
|
6 499 грн
|
платежі
по 3 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32GFS6500 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1G, 20km, LC, Tx 1550nm |
| HDMI | 2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | TFT |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | NeoVision |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 30001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 33 Вт |
| Вихід на навушники | Є |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 724 х 471 x 181 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 724 х 425 x 84 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4 кг |
| Вага без підставки, кг | 3.9 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |