|
7 799 грн
|
|
7 799 грн
|
платежі
по 3 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 799 грн
|
|
7 799 грн
|
платежі
по 3 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32JHS6800 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | LED |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1GB 1866MHz DDRIII SDRAM |
| HDMI | 2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | LED підсвітка кнопок |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dynamic Noise Reduction |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | 200 х 100 мм |
| Контрастність | 5000 1 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 33 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 715,2 х 477 x 214,4 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 715,2 х 426,1 x 70 |
| Вага з підставкою, кг | 3,3 |
| Вага без підставки, кг | 3,2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |