|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
13 999 грн
|
|
13 999 грн
|
платежі
по 7 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 43JUQ85 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | QLED |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 2G |
| HDMI | 3 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 200 мм |
| Контрастність | 5000 1 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2, DVBS |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 50 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 957 х 623 х 233 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 957 х 568 х 87 мм |
| Вага з підставкою, кг | 6,9 |
| Вага без підставки, кг | 7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Сірий |