|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55MQ95 |
|---|---|
| Бренд | ERGO |
| Тип | MiniLED |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 3GB |
| HDMI | 3 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Mini LED |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 300 х 200 мм |
| Контрастність | 5000 1 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 110 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | А |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1233 x 757 x 254 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1233 x 722 x 88 мм |
| Вага з підставкою, кг | 15,1 кг |
| Вага без підставки, кг | 14.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Сірий |