|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 799 грн
|
|
4 799 грн
|
платежі
по 2 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 24H300T2 |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 24 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка Smart TV | Відсутній |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Відсутній |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 4 Вт |
| Кріплення VESA | 200х100мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 35 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 340 х 553 х 86 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 370 х 553 х 144 мм |
| Вага з підставкою, кг | 2.5 кг |
| Вага без підставки, кг | 2.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |