|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
59 999 грн
|
|
59 999 грн
|
платежі
по 30 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55A85Q |
|---|---|
| Бренд | HISENSE |
| Тип | OLED |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | VIDAA TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 3GB |
| HDMI | 4 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Технології поліпшення зображення | Game Bar 2.0 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178 Mpps |
| Потужність динаміків | 2х15W Вт |
| Кріплення VESA | 200 х 300 мм |
| Контрастність | 1500001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 130 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1226 х 764 х 290 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1226 х 712 х 68 |
| Вага з підставкою, кг | 22.8 dB |
| Вага без підставки, кг | 18.7 |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |