|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55U8Q |
|---|---|
| Бренд | HISENSE |
| Тип | MiniLED |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | VIDAA TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 3 шт. |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | MiniLED |
| Тип підсвічування | Mini LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2х10W(Main) 2х5W(Side) 20W(Subwoofer) 2х10W(Upper) Вт |
| Кріплення VESA | 400 х 200 мм |
| Контрастність | 20001 |
| Камера | Відсутній |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 230 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1233 x 775 x 291 |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1259 х 690 х 56 |
| Вага з підставкою, кг | 18 кг |
| Вага без підставки, кг | 17 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |