|
6 649 грн
|
|
6 649 грн
|
платежі
по 3 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 649 грн
|
|
6 649 грн
|
платежі
по 3 325 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32H710QB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Super Contrast Control |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 70001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 58 Втг |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 718 x 452 x 223 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 718 x 422 x 85 мм |
| Вага з підставкою, кг | 3.7 кг |
| Вага без підставки, кг | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |