|
6 799 грн
|
|
6 799 грн
|
платежі
по 3 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 799 грн
|
|
6 799 грн
|
платежі
по 3 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32H800KB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Digital |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 10 (20 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (200x200мм) |
| Контрастність | 80001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 38 Втг |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 717х198х478 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 717x82x424 мм |
| Вага з підставкою, кг | 3.7 кг |
| Вага без підставки, кг | 5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |