|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
16 499 грн
|
|
16 499 грн
|
платежі
по 8 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 55U820KB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | QLED |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Контрастність | 1700:1 |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1226х278х773 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1226x89x720 мм |
| Країна виробництва | Китай |