|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
24 999 грн
|
|
24 999 грн
|
платежі
по 12 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 65U820KB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 65 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Google TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Пульт RC20 |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Digital Noise Reduction (DNR) |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 2 х 12 (24 Вт) |
| Кріплення VESA | VESA (300x300 мм) |
| Контрастність | 17001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 161 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 892 х 542 x 223 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 908 x 1556 x 84,4 мм |
| Вага з підставкою, кг | 14.2 кг |
| Вага без підставки, кг | 14 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |