|
29 899 грн
|
|
29 899 грн
|
платежі
по 14 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 899 грн
|
|
29 899 грн
|
платежі
по 14 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 70U760QB |
|---|---|
| Бренд | Kivi |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 70 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | VA (MVA) |
| Тип підсвічування | LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR 10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 24 Вт |
| Кріплення VESA | 400x200мм |
| Контрастність | 60001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBT, DVBТ2, DVBS, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 152 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 973 x 1556 x 333 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 908 x 1556 x 84,4 мм |
| Вага з підставкою, кг | 19.8 кг |
| Вага без підставки, кг | 19.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |