|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
10 499 грн
|
|
10 499 грн
|
платежі
по 5 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 32LQ63006LA |
|---|---|
| Бренд | LG |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| HDMI | 2 |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | AI Recommendation |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 70001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 70 Втг |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 736 x 464 x 180 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 736 x 437 x 82.9 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4.6 кг |
| Вага без підставки, кг | 4.3 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |