|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
77 999 грн
|
|
77 999 грн
|
платежі
по 39 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | OLED55C54LA |
|---|---|
| Бренд | LG |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | WebOS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 120 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | OLED |
| Тип підсвічування | OLED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | Dolby Vision |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 40 Вт |
| Кріплення VESA | 300x200мм |
| Контрастність | 5000 1 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 189 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 1222 х 757 х 230 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1222 х 703 х 45.1 мм |
| Вага з підставкою, кг | 16 кг |
| Вага без підставки, кг | 14.1 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |