|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 199 грн
|
|
5 199 грн
|
платежі
по 2 600 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MTV3230HST2 |
|---|---|
| Бренд | Mystery |
| Тип | HD телевізор |
| Діагональ екрану | 32 |
| Роздільна здатність екрану | HD Ready (1366x768) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 16 Вт |
| Кріплення VESA | 100х100мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 78x49x12.2 см |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 1847 х 1057 х 28 мм |
| Вага з підставкою, кг | 4.5 кг |
| Вага без підставки, кг | 4.5 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 місяців |