|
14 299 грн
|
|
14 299 грн
|
платежі
по 7 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
14 299 грн
|
|
14 299 грн
|
платежі
по 7 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MTV5560UDT2 |
|---|---|
| Бренд | Mystery |
| Тип | 4K UHD телевізор |
| Діагональ екрану | 55 |
| Роздільна здатність екрану | Ultra HD (3840x2160) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | з HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBS, DVBС, DVBS2, DVBT, DVBТ2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 150 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 124х77.4х26.8 см |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 895 х 81 х 515 мм |
| Вага з підставкою, кг | 10.8 кг |
| Вага без підставки, кг | 10 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 місяців |