|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 099 грн
|
|
4 099 грн
|
платежі
по 2 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 24FN22T2 |
|---|---|
| Бренд | Ozonehd |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 20 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | без ОС |
| Підтримка Smart TV | Відсутній |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | TN |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Відсутній |
| Кут огляду | 160160 |
| Потужність динаміків | 10 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (50х50мм) |
| Контрастність | 10001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 450 x 370 x 160 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 450 x 320 x 47 мм |
| Вага з підставкою, кг | 2 кг |
| Вага без підставки, кг | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |