|
7 789 грн
|
|
7 789 грн
|
платежі
по 3 895 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
7 789 грн
|
|
7 789 грн
|
платежі
по 3 895 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 43FSN93T2 |
|---|---|
| Бренд | Ozonehd |
| Тип | Full HD телевізор |
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Android TV |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Обсяг пам'яті | 1G, 20km, LC, Tx 1550nm |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Цифровий |
| Тип матриці | IPS |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | 200x200мм |
| Контрастність | 15001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 75 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 960 x 607 x 206 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 960 x 560 x 70 мм |
| Вага з підставкою, кг | 10 кг |
| Вага без підставки, кг | 10 кг |
| Країна виробництва | Китай |
| Колір виробника | Чорний |