|
15 674 грн
|
|
15 674 грн
|
платежі
по 7 837 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
15 674 грн
|
|
15 674 грн
|
платежі
по 7 837 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Діагональ екрану | 43 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Операційна система | Titan OS |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Частота розгортки панелі | 60 Hz |
| Управління ТВ | Мультимедійний пульт |
| Тип тюнера | Аналоговий та цифровий |
| Тип матриці | LCD |
| Тип підсвічування | Direct LED |
| Bluetooth | Так |
| Технології поліпшення зображення | HDR10 |
| HDR | без HDR |
| Wi-Fi | Так |
| Кут огляду | 178178 |
| Потужність динаміків | 20 Вт |
| Кріплення VESA | VESA (200х100мм) |
| Контрастність | 50001 |
| Камера | Відсутня |
| Цифровий тюнер | DVBТ2, DVBС, DVBS2 |
| Цифровий аудіо вихід | Optical |
| Енергоспоживання | 36 Вт |
| Вихід на навушники | Так |
| Клас енергоспоживання | A |
| Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм | 958 x 582 x 226 мм |
| Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм | 958 x 563 x 87 мм |
| Вага з підставкою, кг | 6.39 кг |
| Вага без підставки, кг | 6.29 кг |
| Країна виробництва | Польща |
| Колір виробника | Чорний |
| Гарантійний термін | 2 роки |